Życie w pojedynkę bywa ciężkie. Co mamy jednak zrobić, gdy na horyzoncie nie pojawia się nikt godzien naszego zainteresowania? W końcu mężczyźni w dzisiejszych czasach to jedynie popłuczyny prawdziwej męskości. Tymczasem my, kobiety sukcesu, chcemy prawdziwych samców alfa. I to takich, którzy by się nas jeszcze słuchali. Jak to jest z tą samotnością? Czy to okrutne przeznaczenie, czy wybór?

4. Lenistwo
Brzmi dziwnie, ale jednak! Wielu ludzi pozostaje samotnymi, gdyż po prostu nie chce im się szukać nowego partnera. Wszak zmiana sytuacji życiowej potrzebuje jednak zrobienia pewnego wysiłku. Bez najmniejszej inicjatywy nic się nie zmieni.
Na następnej stronie przeczytaj o kolejnych powodach

















