Życie w pojedynkę bywa ciężkie. Co mamy jednak zrobić, gdy na horyzoncie nie pojawia się nikt godzien naszego zainteresowania? W końcu mężczyźni w dzisiejszych czasach to jedynie popłuczyny prawdziwej męskości. Tymczasem my, kobiety sukcesu, chcemy prawdziwych samców alfa. I to takich, którzy by się nas jeszcze słuchali. Jak to jest z tą samotnością? Czy to okrutne przeznaczenie, czy wybór?

1. Złe doświadczenia
Złe doświadczenia z przeszłości wpływają negatywnie na nasze umiejętności budowania relacji. Nie chodzi tutaj jedynie o związki damsko-męskie. Problemy mogą wywodzić się już od relacji w rodzinie czy z przyjaciółmi. Wiele samotnych kobiet miało wcześniej takie problemy i obecnie nie potrafią one nikomu zaufać. Wolą więc być same i nieszczęśliwe niż podejmować emocjonalne ryzyko. W końcu znów ktoś może je zawieść.
Na następnej stronie przeczytaj o kolejnych powodach

















